| FARCRY.CZ | FCCZ.FARCRY.CZ | FARCRY2.CZ | MARS.FARCRY.CZ

!! Vítáme vás na novém webu o akční hře FARCRY 2 !! Tento web právě prohlíží

:: K webu
:: FARCRY2FANS.COM
:: INFORMACE
:: GALERIE
:: KE STAŽENÍ
:: WEBY
:: ČLÁNKY ::


Šéf Cryteku tleská Far Cry 2 - nelituje!

Šéf německého týmu Crytek Cevat Yerli prý ani trošku nelituje prodeje Far Cry IP společnosti Ubisoft a co víc, s nadšením tleská tomu, čeho chtějí s Far Cry 2 dosáhnout vývojáři z montrealského Ubisoftu.

„Vážně mám radost z toho, jaký směr vývoj Far Cry 2 nabral, jaký scénář a herní mechanismy chtějí zrealizovat. Umožňuje to konceptu, aby koexistoval a zároveň se lišit od Far Cry a Crysis,“ prohlásil Yerli pro CVG.

Yerli rovněž prozradil, že některé stěžejní prvky Far Cry 2 zkoušeli vývojáři z Cryteku už při vývoji jedničky. Hovořil hlavně o několika na sobě nezávislých nelineárních scénářích. Dle Yerliho je zrovna tento prvek nesmírně obtížný. V případě Far Cry prý vše na papíře vypadalo slibně, ale ve výsledku se vývojáři rozhodli vycouvat. Nějak to prostě v praxi nefungovalo, jak Yerli přiznal.

„Teď jsem naprosto spokojený s Crysis. Crysis pro nás představuje možnost udělat všechno dobře hned na poprvé a ne abychom museli něco napravovat v pokračování.“ Yerli tedy zjevně prodeje Far Cry IP Ubisoftu nelituje. Naopak, možnost postavit s Crysis pevné základy, na nichž pak budou vývojáři z Cryteku do budoucna stavět, je pro Yerliho mnohem důležitější než další práce s Far Cry značkou.

Překlad: Pac!ent ®

» Zpět na výběr článků

TOPlist
Autorská práva vykonává majitel webových stránek. Publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno. Porušení tohoto ustanovení bude mít za následek vymáhání náhrady škody soudní cestou. 2007-2008; farcry2.cz ©